پابجی چیست؟

پابجی چیست؟

درود بر دنبال کنندگان فروشگاه آنلاین گیفت کارت گیمیتو، ما اومدیم با یک پست آموزشی بسیار جذاب و کاربردی در حوزه بازی های آنلاین. همانطور که می‌دانید بازی پابجی در سال های اخیر سر و صدای بسیار زیادی کرده است. به همین دلیل قصد داریم یک تحلیل جامع و کامل از آن ارائه کنیم. حتی اگر آشنایی خوبی با این بازی دارید، مقاله امروز ما را از دست ندهید. چرا که قرار است در مورد تکنیک‌های جذاب بازی پابجی نیز با شما عزیزان صحبت کنیم. بازی پابجی در سال های اخیر عملکرد بسیار خوبی ارائه داده است و با تبلیغات حرفه‌ای و سبک اعتیاد آور خود هر روزه افراد بیشتری آن را بازی خواهند کرد. به همین دلیل است که خرید یوسی پابجی در گیمیتو جایگاه ویژه ای دارد. با ما همراه باشید تا این بازی بسیار جذاب و خفن رو بهتر بشناسید.

پابجی چیست؟ | PUBG Or PlayerUnknown’s Battlegrounds

اگر خود را یک پلیر حرفه‌ای می‌دانید و انجام بازی های ساده برای شما خسته کننده شده است، نگران نباشید، بازی پابجی نظر شما را نسبت به همه چیز تغییر خواهد داد. بازی که  تنها در یک ماهه اولیه معرفی خود 10 میلیون پلیر فعال به خود اختصاص داده است. 😱🤟🏻 بازی پابجی تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا با آپدیت‌های پیوسته و قوی فضای بازی را جذاب نگه دارد. شما می‌توانید به کمک گیفت کارت پلی استیشن و اکانت پلی استیشن پلاس نیز به بازی دسترسی داشته باشید و یک عملکرد عالی کسب کنید. به همین دلیل است که در مدت زمانی کوتاه تمامی پلتفرم‌های ارائه بازی، پابجی را به لیست خود اضافه کردند و افراد توانستند بازدهی خود را افزایش دهند.

·      داستان بازی پابجی به چه صورت است؟

در هر مرحله از بازی پابجی یک تیم 100 نفره به بازی اضافه می‌شوند. بازی در یک منطقه جنگ زده قرار دارد و خانه های آن دارای اسلحه، تسلیحات نظامی، کمک های اولیه و … می‌‌باشد. هر آنچه که برای بقاء مقابل دیگران نیاز داشته باشید، در بازی پابجی به دست خواهید آورد. بازی پابجی در مدت زمانی مشخص رقابتی بین 100 نفر را تعریف خواهد کرد. تنها کسانی می‌توانند در این بازی موفق شوند که عملکرد عالی و تمرکز بالا داشته باشند. به همین دلیل است که جزئیات و صدا در این بازی حرف اول را میزند. البته برخی از افراد آن را به صورت گروهی نیز بازی می‌کنند که در بخش‌های بعدی بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

بازی پابجی یک بازی جنگی حرفه‌ای است که در سرتاسر جهان مخاطبین خاص خود را دارد. اگر تا به حال تجربه این بازی بسیار جذاب را نداشتید، کافی است که استریمر آن را در یوتیوب دنبال کنید. قطعا فضای حرفه‌ای و همچنین عملکرد افراد شما را شگفت زده خواهد کرد. بازی پابجی علاوه بر کیفیت بسیار بالای خود روی جلوه های ویژه تمرکز بسیار بالایی دارد. به همین دلیل فضای بازی همواره برای بازیکنان جذاب است و می‌تواند نظر آن ها را به خود جلب نماید. بازی پابجی چه داخل تلفن همراه و چه داخل کنسول کیفیت و هیجانی قابل توجه دارد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم که نسخه های مختلف آن را امتحان کنید و سپس در مورد آن تصمیم گیری کنید.

    داستان بازی پابجی به چه صورت است؟

گیم پلی و قوانین بازی پابجی

بازی پابجی همانطور که هیجان انگیز و ساده به نظر میرسد، دارای قوانین جذابی نیز می‌‌باشد. به همین دلیل است که پلیرهای حرفه‌ای آن با توجه به همین قوانین و دستکاری برخی از آن ها به کسب رتبه و پیروزی دست پیدا می‌کنند. در این بخش مهمترین قوانین پابجی را بررسی خواهیم کرد تا به یک نتیجه بسیار عالی و جذاب دست پیدا کنید.

·      بازی به صورت انفرادی و گروهی امکان پذیر است

اولین و شاید مهمترین گزینه ای که در بازی پابجی باید، مد نظر قرار دهید، امکان بازی به صورت انفرادی و گروهی می‌‌باشد. برای بازی گروهی قوانین سرسختانه ای وجود ندارد، اما اتحاد و برقراری ارتباط بین اعضای گروه اندکی چالش برانگیز خواهد بود. در صورتی که بخواهید بازی پابجی را به صورت انفرادی انجام دهید، شرایط برای شما اندکی سخت خواهد بود و تاکتیک بازی با توجه به موارد بسیار زیادی تغییر می کند. حالت SOLO یا تک نفره برای افرادی که تجربه بازی بالایی دارند مناسب است. به همین دلیل افراد هنگام شروع با دوستان خود به صورت تیمی بازی می‌کنند.

بازی تیمی پابجی به دو صورت « Duo » یا دو نفر قابل اجرا می‌‌باشد. در این حالت تسلط فرد روی بازی بیشتر است و می‌تواند تکنیک‌های بازی را از یک پلیر حرفه‌ای فرا بگیرد. اما این همه ماجرا نیست و برخی از پلیرهای حرفه‌ای به صورت چهار نفره یا « Squad » نیز بازی می‌کنند. در صورتی که فرد پلیر حرفه‌ای باشد و بتوانید استراتژی بازی طراحی کند، این روش سخت ترین حالت ممکن خواهد بود و پلیرهای بسیار زیاد تیمی بازی به موفقیت دست پیدا می‌کنند. البته ذکر یک نکته کاملا ضروری خواهد بود و آن هم تیم بندی گروه های مقابل می‌‌باشد. زمانی که بازی به صورت تیمی انتخاب شود، دیگر پلیرها نیز به صورت تیمی در مقابل شما قرار خواهند گرفت.

·       منطقه بازی

هر شخص هنگام ورود به بازی در یک منطقه تصادفی قرار خواهد گرفت. کسی پیروز است که در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین و دقیق‌ترین بررسی را انجام دهد. هر چه از بازی بگذرد، دسترسی شما به منابع محدودتر خواهد بود و این همان کلید بازی کردن با پلیر های حرفه‌ای است. اوایل بازی بیش از اینکه به دنبال پاکسازی منطقه باشید، باید دنبال تجهیزات و اسلحه مناسب بگردید، در غیر این صورت ممکن است که نتیجه دلخواه شما حاصل نشود. مپ بازی پابجی به 4 حالت مختلف قابل دسترسی می‌‌باشد که معروفترین حالت آن میرامار « Miramar » خواهد بود. این مپ تقریبا با تم شهری و بیابانی دستاوردهای بسیار زیادی برای پلیرهای حرفه‌ای به دنبال دارد.

البته مپ سانهوک « Sanhok » نیز به عنوان یک مپ پرطرفدار برای پلیرهای میان رده شناخته می‌شود. این منطقه جنگلی و استوایی اندکی کوچکتر است و مدت زمان بازی را کاهش میدهد. به همین دلیل کسانی که به دنبال یک بازی سریع می‌باشند، در این مپ حضور خواهند داشت. با این حال اگر طرفدار مپ برفی و زمستانی هستید، نگران نباشید در منطقه ویکندی « Vikendi »  به یک منطقه خوش آب و هوای زمستانی دسترسی خواهید داشت که بازی را برای شما اندکی سخت و حرفه‌ای خواهد کرد. البته برخی از پلیرها منطقه فورکس« Fourex » را بیشتر ترجیح میدهند.

مپ بازی پابجی

·      تسلیحات بازی

در بازی پابجی محدودیت نخواهید داشت و به سادگی می‌توانید به انواع تسلیحات نظامی دسترسی داشته باشید. معمولا تسلیحاتی که در بازی به دست می‌آورید، با توجه به نوع مپ و همچنین لول شما در بازی تعریف می‌شود. به هر اندازه که پلیر حرفه‌ای تر باشد و در منطقه خاص تری بازی را شروع کند، احتمال دسترسی به سلاح ویژه برای او افزایش پیدا خواهد کرد. در حالت عادی شما به 3 مدل اسلحه AKM، M416، SCAR-L دسترسی خواهید داشت، که سرعت عمل و همچنین تجربه شما در بازی، تعیین کننده برد و باخت شما خواهد بود. البته سلاح های ثانویه مانند هفت تیر، کلت و انواع سلاح کمری نیز در اختیار شما می باشد. به شرطی که برای پیدا کردن بهترین گزینه زمان صرف کنید.

در صورتی که به تجهیزات نظامی مانند بمب و دودزا علاقه مند باشید، به سادگی می‌توانید آن ها را به دست آورید. به شرطی که در بررسی و گشتن خانه های نیمه کاره اندکی مهارت و تخصص به دست آورید تا بهترین گزینه را پیدا نمایید. اگر خلاقیت بالایی دارید و  سرعت عمل شما نیز مناسب است، به دنبال بنزین و بانداژ و آدرنالین بگردید، در این صورت بقاء خود را در بازی افزایش خواهید داد و عملکرد خود را نیز ارتقاء میدهید. البته وسایل نقلیه نظامی و ساده بسیار زیادی نیز وجود خواهد داشت که سرعت بازی را افزایش میدهد. لازم به ذکر است به تله های موجود اطراف آن نیز توجه نمایید، چرا که بسیاری از افراد برای شما تله قرار میدهند تا در هنگام به دست آوردن آن ها شما را از بازی خارج کنند.

·      تایم بندی زمانی

بازی پابجی در 4 مرحله کلی قرار دارد که تایم های متفاوتی خواهد داشت. اولین سناریو زمانی است که همه افراد در هواپیما قرار دارند و قرار است که به یک منطقه خاص ورود کنند که بسیار کوتاه می باشد. در این مرحله بازیکنان با چتر نجات به مکان ها مختلف فرستاده می‌شوند که با نشستن اولیه بازی شرایط تغییر خواهد کرد و تیراندازی شروع می‌شود. اما مرحله دوم بازی جستجوی منابع و تجهیزات نظامی است. در این مرحله افراد اگر به صورت تیمی وارد بازی شوند، عملکرد بهتری خواهند داشت و می توانند در مدت زمانی کوتاه بیشترین منابع را به دست آورند. دقت کنید که مرحله جمع آوری منابع نیز می‌تواند برای برخی از افراد به عنوان یک تله عمل کند. به همین دلیل کسانی موفق می‌شوند که عملکرد بهتری داشته باشند و با یک مپ خاص آشنایی بیشتری دارند.

سومین مرحله و طولانی ترین مرحله بازی زمانی است که پلیرهای مختلف با یک دیگر بازی می‌کنند. در این مرحله هر شخص به دنبال شکار دیگری است. در صورتی که بازی به صورت گروهی انجام شود، تعریف استراتژی اهمیت بسیار زیادی دارد. در این مرحله داشتن سرعت عمل و همچنین برنامه ریزی نقش بالایی دارد. البته کسب تجربه در این بازی به بقاء طولانی مدت افراد کمک شایانی خواهد کرد. آخرین مرحله بازی نیز زمانی است، یک شخص و یا یک تیم حضور در بازی زنده بماند. پس از بازی نیز زمان بررسی غنایم جنگی و تثبیت جایگاه خواهد بود. که این مدیریت این مرحله نیز برای افراد حرفه‌ای مهم است، اما برای افراد آماتور تفاوت چندانی ندارد.

·      موانع و خطرات

خالقین بازی پابجی برای اینکه بتوانند همواره آن را جذاب نگه دارند، برخی از مناطق بازی را به صورت چرخشی نابود می‌کنند. در صورتی که بازیکن ها به این منطقه ورود کنند، جان خود از دست میدهند. نکته بسیار جالبی که باید مد نظر قرار دهید، علائم و همچنین دستور العمل های خاص هر منطقه می‌‌باشد که می‌تواند تاثیرات قابل توجهی روی آن ها بگذارد. در برخی مناطق دیگر نیز نشتی مواد اشتعالزا وجود دارد که موجب آتش و اسیب می‌شود. در صورتی که بازیکن به آن ها بی تفاوت باشد و در هر منطقه ای قرار گیرد، به سرعت از بازی حذف خواهد شد. البته سطح بازیکن و همچنین توانایی او نیز مد نظر قرار داده می‌شود. اما مهمترین و شاید اصلیترین دشمن هر بازیکن، دیگر رقبای خود می‌باشند که ممکن است در هر بخشی قرار داشته باشند.

برخی از مپ ها نیز دارای تله بوده و در صورتی که به آن ها مراجعه کنید، بازی برای شما سخت خواهد بود. به همین دلیل بهترین حالت زمانی است که مشخصات هر مپ را قبل از انتخاب به دقت بررسی کنید. دقت کنید که استفاده از مپ هک و ابزارهای تقلب نتایج قابل توجهی برای شما به دنبال دارد. ممکن است اکانت اصلی شما تا مدت زمان 100 سال از بازی محروم شود و برای شما چالش برانگیز باشد. البته متخصصین این حوزه برای مدیریت بازی نیز از ابزار اختصاصی استفاده می‌کنند تا متقلّبین را پیدا کنند و آن ها از بازی حذف کنند. این بازی نیاز به دقت و اندکی هوش دارد. هر چه تجربه شما بیشتر شود، استراتژی بازی شما نیز بهینه خواهد شد.

  موانع و خطرات پابجی

·      مسابقات و جوایز بازی

با توجه به این که بازی پابجی یک بازی بین المللی است، مسابقات بسیار زیادی به صورت تیمی و انفرادی دارد که هر فرد می‌تواند با آن کسب درآمد قابل توجه را با آن تجربه نماید. در ایران نیز به طبع شرکت ها و سایت‌های بسیار زیادی اقدام به برگزاری مسابقات پابجی می‌کنند. در صورتی که خود را یک پلیر حرفه‌ای می‌دانید به شما پیشنهادی می‌کنیم که در لیگ های حرفه‌ای نیز بازی کنید. چرا که جوایز مسابقات بین المللی در حدود 200 هزار دلار است که عددی قابل توجه می‌‌باشد. مسابقات نیز به صورت حضوری و غیر حضوری قابل دسترسی بوده و تنها باید اکانت خود را در حرفه‌ای ترین حالت ممکن نگهداری کنید. در آن صورت می‌توانید بازدهی بسیار عالی کسب کنید و به یک نتیجه عالی برسید. در پست آموزشی بعدی خود به صورت ویژه در این رابطه نیز صحبت خواهیم کرد.

مضرات بازی پابجی | حقایق ترسناک پابجی

با توجه به اینکه بازی پابجی یک بازی خشونت آمیز و جنگی است، اعتیاد بسیار بالایی به دنبال دارد. برخی از افراد برای تفریح این بازی شروع به نصب آن می‌کنند، اما پس از مدت زمانی کوتاه معتاد آن می‌شوند و در زندگی روزمره آن ها کلی چالش جدید ایجاد می‌شود. در صورتی که بازی پابجی را به اندازه و برنامه ریزی شده انجام دهید، هیچ مشکلی نخواهد داشت. در حال حاضر کشور هند، امارات، و برخی دیگر از کشورها بازی پابجی را ممنوع اعلام کردند. اما این محدودیت ها بر اساس سن و سال افراد لحاظ شده است و جوانان و بزرگسالان به سادگی می‌توانند از آن استفاده کنند.

 سخن پایانی

در این پست آموزشی با کمک متخصصین بازی فروشگاه آنلاین گیفت کارت گیمیتو، به بررسی صفر تا صد بازی پابجی پرداختیم. اگر به بازی های آنلاین علاقه داشته باشید، تعداد بسیار زیادی استراتژی و مپ بازی برای شما وجود خواهد داشت که در پابجی می‌توانید آن را تجربه کنید. به یاد داشته باشید که بازی پابجی یک بازی ساده نیست و در مدت زمانی کوتاه ذهن شما را درگیر خود خواهد کرد. به همین دلیل بهتر است که این بازی جذاب را بیش از اندازه بازی نکنید. بازی پابجی به صورت گروهی معمولا هیجان بیشتری دارد و همین امر موجب شده است که لیگ های حرفه‌ای پابجی تشکیل شود و جوایز قابل توجهی نیز به دنبال کنندگان خود ارائه دهد.

بازی پابجی در سال های گذشته طرفداران بسیار زیادی به خود اختصاص داده است و همین امر نیز موجب شده که تبلیغات کمی در مورد آن مشاهده کنیم. جامعه آماری بازی پابجی را دست کم نگیرید و آن را بازی ناشناس ندانید. این بازی با تعداد بسیار پلیر حرفه‌ای در لیست بهترین بازی های اکشن سال 2021، 2022 و 2023 قرار دارد. در صورتی که تجربه بازی پابجی دارید، نظر خودتان در مورد این بازی جذاب در بخش نظرات با ما نیز مطرح کنید. در این صورت دیگران نیز می‌توانند از تجربه شما استفاده کرده و از هیجان پابجی لذت ببرند. اگر پلیر حرفه‌ای پابجی نیز می‌باشید برای خرید یوسی پابجی می‌توانید روی کمک گیمیتو حساب باز کنید. تمامی تلاش ما ارائه خدمات جامع با پشتیبانی عالی خواهد بود.

 

برای رفیقاتون ارسال کنید

Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *